Jaunumi

Noskaidroti pirmie “Daliņu Junior Beach” turnīra čempioni

20. augustā, Daliņu pludmalē tika aizvadīts noslēdzošais “Daliņu Junior Beach” pludmales volejbola turnīra posms. Turnīrā piedalījās jaunieši no Valmieras un tuvākās apkārtnes, kopā 15 komandas.

Piektajā turnīra posmā Junioru meiteņu grupā startēja 3 komandas. Uzvaru izcīnīja “Meitenes no Valmieras” ar Artu Loginu un Martu Denīsovu sastāvā. Otrajā vietā ierindojās “Ņem tu” komanda, kurā spēlēja Marta Gaigale un Undīne Ribele. Trešajā vietā “Līva Elza” ar Līvi Martu Poču un Elzu Melbārdi sastāvā. Junioru meiteņu konkurencē uzvaru kopvērtējumā izcīnīja komanda “Līva un Elza”, kuru pārstāvēja Līva Marta Poča un Elza Melbārde. Ne mazāk aizraujošas cīņas norisinājās Junoru zēnu konkurencē. Noslēdzošajā posmā piedalījās 3 komandas.  Pirmo vietu izcīnīja komanda “Krēsli” ar Ričardu Ozolu un Kristeru Vēveru sastāvā, otrajā vietā Dāvis Zvirbulis un Krists Gatskis komandā “Akmens”, trešajā vietā “Jānis Roberts” ar Jāni Skujiņu Un Robertu Ķiksi sastāvā. Junioru zēnu konkurencē stabils sniegums kopvērtējumā uzvarētajiem Ričardam Ozolam un Kristeram Vēverim komandā “Krēsli”.

Jaunākajā Debitantu grupā meiteņu konkurencē piedalījās piecas komandas. Uzvaru izcīnīja komanda “Brazil” ar Līvu Vāveri un Justīni Kleinu sastāvā. Otrajā vietā ierindojās “Karīna Alvīne”, kurā spēlēja Karīna Karahona un Alvīne Krumholce. Trešo vietu izcīnīja “Naukšēnietes” ar Beāti Virsi un Renāti Kalniņu sastāvā. Pēc pieciem aizvadītajiem posmiem uzvaru kopvērtējumā izcīnīja komanda “Nikola Elīna Justīne” kuru pārstāvēja Elīna Runce, Justīne Buša un Nikola Tupuriņa. Zēnu konkurencē noslēdzošajā posmā startēja četras komandas. Labākie Druvis Bičevskis un Emīls Āboliņš komandā “Es nezinu”, otrajā vietā komanda “1+2=4” kurā spēlēja Jānis Asaris un Toms Asaris. Trešo vietu izcīnīja “Komanda” ar Krišu Briedi un Oto Specianu sastāvā, kopvērtējumā pēc aizvadītiem pieciem posmiem zēni izcīnīja uzvaru.

Jaunieši Daliņa pludmalē aizvadīja piecus sacensību posmus, kur katrā posmā tika noskaidrotas trīs spēcīgākās komandas, kā arī labākā komanda katrā vecuma grupā. Ar šo vasaru tiks aizsākta jauna tradīcija, katru vasaru rīkot “Daliņu Junior Beach” pludmales volejbola turnīru jauniešiem, tādējādi radot iespēju Valmieras un tuvākās apkārtnes pludmales volejbola entuziastiem aizraujoši pavadīt vasaras brīvo laiku.

Turnīru organizē Vidzemes Olimpiskais centrs.

Tiekamies Daliņu pludmales smiltīs jau 2018. gada vasarā!