Jaunumi Valmiera Sand

2. septembrī, pirmo reizi Daliņu pludmalē norisināsies pludmales tenisa turnīrs “Valmiera Sand”

Vēl nebijis notikums valmieriešiem un pilsētas viesiem. 2. septembrī, plkst. 12:00 pirmo reizi Valmierā, Daliņu pludmalē norisināsies pludmales tenisa iepazīšanās turnīrs “Valmiera Sand” uz kuru tiek aicināts ikviens aktīvās atpūtas cienītājs.

Bezmaksas iepazīšanās turnīra programmā paredzētas paraugspēles Latvijā pieredzējušu pludmales tenisistu izpildījumā. Sportisti sniegs padomus ikvienam interesentam, kuram būs vēlme apgūt šo daudzfunkcionālo un aizraujošo sporta veidu. Bezmaksas turnīra gaitā būs iespēja iepazīt un izmēģināt pludmales tenisu. Turnīra organizatori nodrošinās visus dalībniekus ar pludmales tenisa nepieciešamo ekipējumu.

Sacensību programma:

11:30 – 12:00 Dalībnieku ierašanās

12:00 – 12:05 Sacensību atklāšana

12:05 – 12:30 Paraugspēle

12:30 – 13:00 Iepazīšanās aktivitātes pieredzējušu spēlētāju vadībā

13:00 – 17:00 Pāru izloze. Turnīra spēles (pieaugušajiem, bērniem, jauniešiem)

17:00 – 17:15 Apbalvošana

17:15 – 19:00 Noslēgums

Sacensību organizatoru mērķis ir paplašināt iedzīvotāju zināšanas un prasmes dažādos pludmales sporta veidos, kā arī iepazīstināt ar vēl nezināmiem pludmales sporta veidiem. Valmiera, Daliņu pludmale ir lieliska vieta kur pilsētvidē izbaudīt īstas pludmales smiltis un to sniegtās iespējas. “Valmiera Sand” turnīrs būs lieliska iespēja jau pieredzējušu spēlētāju vadībā apgūt šo Latvijā jauno sporta veidu pludmales tenisu.

Pludmales teniss ir viens no jaunākajiem un perspektīvākajiem sporta veidiem, kas patlaban piedzīvo strauju attīstību visās valstīs, tajā skaitā arī Latvijā un arī Valmierā, Daliņu pludmalē. Pludmales teniss kā sporta veids ir tenisa, volejbola un skvoša apvienojums, kur spēles notiek smilšu kortos, apvienojot prieku, ko sagādā aktīva laika pavadīšana, ar lielisku iedegumu un relaksāciju. Daliņu pludmalē izveidots pludmales tenisa laukums, kur aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida cienītāji var iemēģināt savus spēkus jaunā sporta veida apgūšanā vai jau esošo prasmju pilnveidošanā.

Plašāka informācija: info@vocsports.lv; +371 29878192

Bezmaksas pludmales tenisa iepazīšanās turnīru “Valmiera Sand” organizē “Vidzemes Olimpiskais centrs”, atbalsta Gaujas stāvo krastu “Sajūtu Parks”, SIA “Livonia” un Latvijas tenisa savienība.

Ar pludmales tenisa noteikumiem iepazīsties ŠEIT.