Jaunumi

Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēža ir saņēmusi World Athletics sertifikātu

Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēža ir saņēmusi World Athletics sertifikātu, kas liecina par vieglatlētikas infrastruktūras kvalitāti un atbilstību tehniskajām prasībām. Pirms objekta nodošanas ekspluatācijā arī vieglatlētikas stadions tiks sertificēts atbilstoši World Athletics procedūrai, kas kalpos kā kvalitātes zīme un sniegs iespēju Latviju un Valmieru izcelt uz vieglatlētikas starptautiskās skatuves.
Kā ziņo Latvijas Vieglatlētikas savienība, tā Valmieras pilsētu un Jāņa Daliņa stadionu redz kā vienu no stūrakmeņiem dažādu vecumu valstsvienību sportistu treniņu un nometņu darbam, gatavojoties Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībām, kā arī lielisku vietu vieglatlētikas sporta attīstībai un popularizēšanai.
Lielākais ieguvums vieglatlētiem protams būs iespēja pilnvērtīgi aizvadīt darbu gan vasaras sezonā, gan ziemā, jo jaunbūvētā vieglatlētikas manēža sniegs iespēju aizvadīt treniņus gan skriešanas un lēkšanas, gan mešanas disciplīnu pārstāvjiem.
Jāpiemin, ka 2021. gadā Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā atgriezīsies Valmierā! Jau 13. un 14. augustā notiks šīs prestižās sacensības?