Daliņu Junior Beach Jaunumi

Spraigas cīņas jauniešu volejbola turnīrā “Daliņu Junior beach” otrajā posmā

Svētdien, 9. jūlijā, Daliņu pludmalē tika aizvadītas jau otras “Daliņu Junior beach” posms. Pludmales smiltīs tika noskaidroti labākie volejbolisti divās vecuma grupās, zēnu un meiteņu konkurencē.

Debitantu meiteņu grupā piecu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja “Brazil” ar Līvu Vāveri un Justīni Kleinu sastāvā. Otrās vietas ieguvējas Renāte Kalniņa un Beāte Virse spēlēja komandā “Naukšēnietes”. Trešajā vietā “Gitas skola” komanda ar Karīnu Karahovu un Alīvīnu Krumholci sastāvā. Zēnu konkurencē labākai pludmales volejbola pāris Marts Bičevskis ar Robertu Riņķi “1+2=4”. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Druvis Bičevskis un Emīls  Ābeltiņš no “Latvija”. Godpilno trešo vietu izcīnīja Gusts Eika un Daniels Zuze no “Ko vēl ne”.

Junioru konkurencē, meiteņu grupā uzvara komandai “Līva Elza”, Līva Poča un Elza Melbrde. Otro vietu izcīnīja Arta Logina un Kristīne Vergina “Meitenes no Valmieras”. Labāko trijnieku noslēdz “Ņem tu!” ar Martu Gaigalu un Undīni Ribeli sastāvā. Junioru zēnu konkurencē uzvara Kristeram Veverim un Ričardam Ozolam no komandas “Krēsli”. Jānis Skujiņš un Roberts Ķiksis komandā “Jānis Roberts” izcīna otro vietu. “Daliņu Junior beach” otro posmu trešajā vietā noslēdz “FBI Liss” ar Kristianu Ošiņu un Emīlu Sorokinu sastāvā.

Noslēdzies jau otrais “Daliņu Junior beach” pludmales volejbola vasaras turnīra posms. Sacensības dod iespēju jauniešiem aktīvi pavadīt vasaras brīvlaiku.  Nākošais, trešais posms jau 30. jūlijā.

PIESAKIES: pie sacensību galvenā tiesneša Ivara Polka vai info@vocsports.lv

NOLIKUMS