Daliņu Junior Beach Jaunumi

Aizvadīts pirmais “Daliņu Junior beach” pludmales volejbola turnīrs jauniešiem

Svētdien, 2. jūlijā, Valmierā Daliņu pludmalē tika aizvadīts pirmais “Daliņu Junior beach” pludmales turnīra posms. Lai padarītu vasaras brīvlaiku aizraujošāku tiek aizsākta jauna tradīcija, rīkots bērnu un jauniešu pludmales volejbola turnīrs “Daliņu Junior Beach”.

Spītējot lietainajam laikam Daliņu pludmalē pulcējās jaunieši no Valmieras un apkārtnes, lai aizvadītu pirmo “Daliņu Junior beach” pludmales volejbola turnīru. Turnīrs norisinājās divās vecumu grupās, debitantu un junioru, atsevišķi zēnu un meiteņu konkurencē. Turnīrs pulcēja 12 komandas.

Junioru meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja komanda “Ņem tu”, kurā spēlēja Marta Gaigala un Undīne Ribete, aiz sevis atstājot komandu “Līva Elza”. Trešajā vietā ierindojās “Aha” ar Lindu Vēveri un Kristīni Miezīti sastāvā. Junioru zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja  “Krēsli” ar Kristeru Vēveri un Ričards Ozolu sastāvā. Otrajā vietā ierindojās “Gitas skolas” un attiecīgi trešie “Skidons”. Debitantu konkurencē, kurā startēja 3 zēnu un viena meiteņu komanda uzvaru izcīnīja “Komanda” ar Krišu Briedi un Oto Specianu. Otrajā vietā “Jānis un Roberts”, trešo vietu izcīnīja meiteņu komanda “Nikola Elīna” ar Elīnu Runci un Nikolu Tupuriņu. Pilnus turnīra rezultātus meklē ŠEIT.

Nākošais “Daliņu Junior beach” jau 9. jūnijā. Aicinām pietiekties pie sacensību galvenā tiesneša Ivara Polka vai info@vocsports.lv

Sacensību NOLIKUMS

Sacensības organizē Vidzemes Olimpiskais centrs.