Jaunumi

No 21. oktobra uz laiku līdz ierobežojumu atcelšanai slēgta Jāņa Daliņa stadiona iekštelpu teritorija un āra sporta spēļu laukumi

No 21. oktobra uz laiku līdz ierobežojumu atcelšanai Jāņa Daliņa stadiona iekštelpu teritorija(vieglatlētikas manēža un trenažieru zāle – Spēka zona) tiek SLĒGTA apmeklētājiem. Iekštelpu teritorija pieejama tikai profesionāliem sportistiem *

Lai ierobežotu pulcēšanos slēgti arī āra sporta spēļu laukumi.

Katru dienu no 8.00 – 19.00 pieejama stadiona ĀRTELPU teritorija(stadiona skrejceļš un celiņš apkārt teritorijai) INDIVIDUĀLAM apmeklējumam un treniņiem.

Dodoties skriet pa Jāņa Daliņa stadiona skrejceļu – atgādinām par maiņas apaviem!

*Izņēmums treniņu aizvadīšanai ir Latvijas pieaugušo izlases (komandu sporta spēlēs arī junioru izlases no 16 gadu vecuma), Latvijas Olimpiskās vienības, Latvijas Paralimpiskās vienības, kā arī starptautisko un augstāko līgu sporta spēļu komandas, kā arī sportistu oficiāli treniņi, kas saistīti ar gatavošanos 2022. gada ziemas olimpiskajām spēlēm.

Stadiona iekštelpu teritorija slēgta pamatojoties uz LR Ministru kabineta 2021. gada 20. oktobra rīkojumu nr.748 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumā nr. 720 “Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu”.