Jaunumi

Iespēja piedalīties Skeletona akadēmijas atlasē 15. septembrī

Skeletona atlase Valmierā!

Valmieras sportiskajiem jauniešiem ir iespēja piedalīties Skeletona akadēmijas atlasē, lai cīnītos par iespēju pārstāvēt Latviju 2024.gada Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā un turpināt ceļu uz 2026.gada ziemas Olimpiskajām spēlēm Itālijā.

Atlase notiks 2021.gada 15.septembrī, plkst. 18:00, Jāņa Daliņa stadionā. Dalībniekiem būs jāveic 20m skrējiens gaitā un ātrākajiem būs iespēja izmēģināt skeletona starta trenažieri. Vēlams ierasties atbilstošā sporta tērpā un sporta apavos. Sīkāka informācija rakstot uz e-pasta adresi ivo@lvmd.lv vai zvanīt uz tālruņa numuru 28706962.

Skeletona akadēmija ir jaunākā interešu izglītības programma, kas ļaus jauniešiem ar talantu skeletona sportā pārstāvēt Latviju starptautiskās sacensībās visā pasaulē. Skeletons dos iespēju piedalīties sacensībās dažādās pasaules valstīs un kontinentos. Jauniešiem tiks dota iespēja trenēties pie profesionāliem treneriem ar daudzu gadu pieredzi skeletonā un sasniedzot augstus sasniegumus būs iespēja pretendēt uz Latvijas Olimpiskās vienības stipendiju, kā arī, skeletons dod iespēju jauniešiem attīstīt duālo karjeru, jo sportistiem ar augstiem sasniegumiem ir paredzētas atsevišķas budžeta vietas dažādās Latvijas augstskolās.

Izmanto iespēju un nāc uz Skeletona akadēmijas atlasi!