Informācija Prezidenta balva

Aicinām medijus uz preses konferenci par Prezidenta balvu vieglatlētikā 2019

Pirmdien, 10.jūnijā plkst.14:00 Valmieras pilsētas pārstāvniecībā Rīgā (adrese: 11.novembra krastmala 29) notiks Valsts Prezidenta balvas izcīņai veltītā preses konference. Tajā piedalīsies Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Latvijas Vieglatlētikas savienības un Latvijas vieglatlētu komandas pārstāvji. 

Tradīcijām bagātākās vieglatlētikas sacensības Baltijā – Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā – arī šogad no 15. līdz 16.jūnijam notiks Ogrē, Ogres novada sporta centra stadionā. Divas dienas Baltijas valstu un Baltkrievijas spēcīgākie vieglatlēti cīnīsies gan individuālajās disciplīnās, gan par spēcīgākās vieglatlētikas komandas titulu (Baltijas valstis). Visa informācija par sacensībām, rezultātiem un aktualitātēm būs pieejama https://www.voc.lv/prezidenta-balva/

Lūgums mediju pārstāvjiem (it īpaši medijiem, kas vēlas izmantot video aparatūru) iepriekš pieteikties, līdz 10.jūnija plkst.10:00 rakstot uz lelde.bukovska@voc.lv vai arī zvanot pa tālruni +371 28247515.