Jaunumi

Iepazīsti Latvijas sporta vēsturi slēpņošanas spēlē “Pa pēdām Jānim Daliņam!”

Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā izvietota tematiska slēpņošanas spēle “Pa pēdām Jānim Daliņam”. Tajā piedalīties aicinātas izglītības iestādes no tuvākām un tālākām Latvijas vietām. Spēles mērķis ir atraktīvā un neierastā veidā iepazīstināt skolas vecuma bērnus un jauniešus ar Latvijas sporta vēsturi, tādejādi paplašinot viņu redzesloku. Veiksmīgākie dalībnieki katrā klašu grupā, saņems balvas no Sajūtu parka, Valmieras peldbaseina un Vidzemes Olimpiskā centra ledus halles!

Visbiežāk, bērnu interese par konkrētu nodarbi parādās jau agrā vecumā. Tad nu skolas gadi ir tas laiks, kas spēj apvienot visdažādāko interešu jauniešus – tos, kuriem vairāk interesē sports, tehnoloģiju izmantošana, radošās industrijas, vēsture, atjautība, komunikācija vai kas pavisam cits. Tāpēc īpaši vērtīgi, skolas vecuma jauniešiem, piedāvāt vispusīgas ārpusklases nodarbes, kas dažādu talantu un spēju cilvēkiem māca darboties komandā.

Slēpņošana ir aktīva un interesanta nodarbe, kas izveidojusies pavisam nesen, 21. gadsimta sākumā un kuras pamatā ir orientēšanās pēc koordinātēm. Tās iespējams nolasīt ikvienam, kam pieejama navigācijas iekārta, piemēram, viedtālrunis ar interneta savienojumu. Spēle apvienos izglītību, aktīvo atpūtu, kā arī tehnoloģiju izmantošanu vienā nodarbē.

Gan pareizi atbildēto jautājumu (punktu) daudzums, gan sekošana pareizajām koordinātām, Tavu klasi aizvedīs pie pārsteiguma – kādu ļoti zīmīgu vietu Latvijas sporta vēsturē.

Dodies ziemīgā piedzīvojuma! Pieteikšanās un vairāk informācija pa tālruni:

+371 23278424 vai e-pastu: info@sajutuparks.lv .

Līdzi nepieciešams:

  • silts un ērts apģērbs;
  • vismaz 2 uzlādēti viedtālruņi ar interneta savienojumu.

Norises laiks: līdz 15.02.2019

Klašu grupas:

  1. – 5. klase
  2. – 9. klase
  3. – 12. Klase

Cena: 3 EUR par personu

Spēles ilgums: 1 – 1,5 h

*** Individuālajiem interesentiem sazināties pa tālruni: +371 23278424 ***