Jaunumi

Aktīvās atpūtas iespējas Jāņa Daliņa stadionā ziemā

Līdz ar gaisa temperatūras pazemināšanos beidzot ir iestājusies kārtīga ziema un ir pienācis laiks pilnvērtīgi nodarboties ar dažādiem ziemas sporta veidiem. Jāņa Daliņa stadions un Sajūtu parks sniedz valmieriešiem un pilsētas viesiem dažādas ziemas aktīvās atpūtas iespējas.


Lai gan Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka trases ‘’guļ ziemas miegu’’, pats parks ar takām, kas ved gar Gaujas stāvajiem krastiem, ir lieliski piemērota vieta skaistām ziemas pastaigām. Takas ved pār nelieliem kalniņiem, ko īpaši novērtēs bērni, ja pastaigā līdzi paņemtas ragaviņas vai citi palīglīdzekļi. Pastaigu dažādošanai Sajūtu Parka Atpūtas kompleksā ir iespējamas izīrēt sniega kurpes – ar to palīdzību iespējams pastaigāties pa sniega virsu, ērti uzkāpt pa kalniņiem utml. Maksa par sniega kurpju īri ir 3 eiro par vienu pastaigas reizi (līdz 3 stundām).

Jāņa Daliņa stadiona skrejceļš ir piemērots skrējējiem arī ziemā. Cilvēkiem, kas skriešanu nepiekopj regulāri un nav skrējuši ziemā, iesakām būt uzmanīgiem un vienmēr lietot laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Blakus skrejceļam ir izveidota slēpošanas trasīte, kas turpinās arī Dīvaliņa pļavās. Pa to iespējams slēpot gan slidsolī, gan klasiskajā stilā. Skrejceļš Jāņa Daliņa stadionā tiek izgaismots līdz pat pusnaktij, tādēļ gan slēpotāji, gan skrējēji var apmeklēt stadionu arī vēlās vakara stundās.