Jaunumi

Valsts Prezidenta balvas izcīņa Daliņa stadionā norisināsies no 10.-11. jūnijam

Šogad, 10. un 11. jūnijā jau tradicionāli norisināsies Valsts Prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā. Divu dienu garumā J. Daliņa stadionu piepildīs vieglatlēti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Tradīcijām bagātās, Baltijas vērienīgākās vieglatlētikas sacensības tiks aizvadītas jau 23. reizi, bet sesto reizi komandu vērtējumā sacentīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vieglatlētikas izlases, bet individuālo sportistu sastāvu papildinās sportisti no Baltkrievijas.

Arī šosezon gaidāmas aizraujošas cīņas trasē un sektoros, bet sacensību atklāšanas programmā gaidāmi pārsteigumi. Dalību sacensību atklāšanas ceremonijā, kas norisināsies 10. jūnija vakarā, plkst. 20:00 ir apstiprinājis Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis. Visi vieglatlētikas līdzjutēji 10. un 11. jūnijā gaidīti Valmierā Jāņa Daliņa stadionā. Līdzjutējiem ieeja sacensībās bez maksas.

Sacensības organizē Vidzemes Olimpiskais centrs, Latvijas vieglatlētikas savienība, Valsts prezidenta kanceleja un Valmieras pašvaldība sadarbībā ar atbalstītājiem.