Jaunumi

Prezidenta balvas ietvaros Latvijas komandas dalībnieki saņems “Nordea” Zelta kredītkartes

„Nordea" banka Valmierā no 10. līdz 11. jūnijam Valsts prezidenta balvas ietvaros atbalstīs Latvijas komandas dalībniekus, dodot iespēju tiem saņemt Nordea Zelta kredītkartes.

NORDEA klientu apkalpošanas centra "Valmiera" vadītāja Sandra Rasnača
NORDEA klientu apkalpošanas centra "Valmiera" vadītāja Sandra Rasnača

Ikviens Latvijas komandas dalībnieks sacensību laikā, uzrādot savu ID karti vai pasi un aizpildot formalitātes, varēs saņemt Nordea Zelta kredītkarti, kura ir viena no bankas prestižākajām kredītkartēm. Tā piedāvā plašu priekšrocību klāstu un jau ir iemantojusi bankas klientu atzinību.

Sportistiem, kuri sacensībās izcīnīs naudas balvas, nolikumā paredzētajā kārtībā, šīs prēmijas būs iespējams pārskaitīt arī Nordea Zelta kartēs. Latvijas komandas dalībniekiem Nordea Zelta karte pirmos trīs mēnešus būs viņu rīcībā bez abonēšanas maksas.

„Nordea" Zelta kredītkartes lietotājam ir pieejams ļoti plašs privilēģiju un priekšrocību klāsts, piemēram, bezmaksas ārzemju ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, kā arī īpašas atlaides dažādās tirdzniecības vietās.

„Nordea" banka ir lielākā finanšu pakalpojumu grupa Skandināvijas un Baltijas reģionā, kā arī viena no 10 lielākajām bankām Eiropā.

Valsts prezidenta balvas izcīņa šogad kopumā norisināsies 22. reizi.