Sacensības

Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā 10.-11. jūnijs

Valsts-rezidenta-balva-plakats-2016_s

Olimpiskajā gadā īpaši aizraujoša solās būt Baltijas valstu vieglatlētikas izlašu cīņa Valsts prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā, kas 22. reizi norisināsies Jāņa Daliņa stadionā. Sacensības 10. un 11. jūnijā pulcēs Latvijas, Lietuvas un Igaunijas spēcīgākos vieglatlētus.

Šovasar Valsts prezidenta balva vieglatlētikā piekto reizi norisināsies Baltijas valstu mačsacīkšu formātā, kurā sportisti cīnās ne tikai par personisko rezultātu sasniegšanu, bet arī par savas izlases punktiem kopējā ieskaitē. Tā pat sacensībās var startēt individuālie sportisti no citām valstīm. Gaidāms, ka Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vieglatlētiem konkurenci sastādīs arī Baltkrievijas atlēti.

2016. gads būs Rio Olimpiskais gads, tādēļ daudzi sportisti centīsies sasniegt kvalifikācijas normatīvus, lai startētu Olimpiskajās spēlēs. Prezidenta kausu izcīņa būs vienas no sacensībām, kurās sportisti varēs sasniegt kvalifikācijas normatīvus. Skatītājiem būs lieliska iespēja savām acīm vērot augstākā līmeņa sportistu sniegumu.